O nas

Absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy oraz instruktorzy pływania – to nasze kwalifikacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie ukształtowało nasz warsztat, który pozwala nam dawać radość tym, którzy zdecydują się na naukę z nami.

Nauka dzieci odbywa się grupowo lub indywidualnie. Doświadczenie pokazuje, że dzieci najlepiej uczą się w towarzystwie rówieśników podpatrując się wzajemnie. Oferujemy zajęcia w grupach sześcioosobowych. Czterolatki uczą się pod okiem dwóch instruktorów w niecce rekreacyjnej. Pozostałe dzieci rozwijają swoje zdolności motoryczne i umiejętności pływackie w dużej niecce basenu; młodsi pod opieką dwóch, a starsi jednego instruktora. Aby uniknąć wychłodzenia organizmu, maluchy ubieramy w pianki. By nauka była przyjemna i efektywna, korzystamy z najnowszego sprzętu i metod treningowych. Dzieciom, które wyjątkowo trudno przekonać do wody, proponujemy zajęcia indywidualne. Kilka spotkań z instruktorem pomoże pokonać trudności i przygotuje dzieci do późniejszej pracy w grupie.

Nauka dorosłych prowadzona jest również indywidualnie lub grupowo. Oferta skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej czy poziomu umiejętności. Nigdy nie jest za późno na naukę pływania, jak i na doskonalenie posiadanych umiejętności.

Trening sportowy to oferta dla tych, którzy potrafią już pływać i mają zacięcie sportowe. Bez ograniczeń wiekowych. Pomożemy spełnić Twoje indywidualne ambicje sportowe, przygotujemy Cię do zawodów szkolnych czy egzaminu na studia. Oprócz ciężkiej pracy w wodzie oferujemy zorganizowanie aktywnego wypoczynku dla Państwa dzieci w czasie wolnym od zajęć szkolnych.

Chcemy się z Wami dzielić naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem – zapraszamy na zajęcia!

Pozdrawiamy,
zespół WAMA SPORT